تبلیغات
مكس - تجاوز به زنان به بهانه دریافت بنزین

مكس
 
مکس

حكم اعدام سه افغانی كه با ترفندی موذیانه 5 زن را مورد اذیت و‌آزار قرار داده بودند برای اجرا به دادسرای جنایی تهران فرستاده شد....
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

مجموعه کامل آندروید 2011
تیشرت آریا
صلوات شمار دیجیتال خاتـم
شال دخترانه ترنج
لیزر پوینتر با نور سبز رنگ
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


بهمن 88 بود كه ماموران پلیس آگاهی تهران از تجاوز چند مرد شرور به زنی در جاده بهشت زهرا مطلع شدند.

زنی كه قربانی این ماجرای تلخ شده بود به ماموران گفت: سوار بر ماشین همسرم در حوالی بهشت زهرا در حال حركت بودیم كه دو مرد را دیدیم كه كنار جاده‌ای خلوت ایستاده و با تكان دادن ظرف‌‌های خالی از ما درخواست بنزین كردند. چون هوا گرم بود و كسی هم نبود شوهرم دلش به رحم آمده و ماشین را نگه داشت تا به آنها بنزین بدهد. اما به محض پیاده شدن همسرم آن دو نفر به سوی ما حمله كرده و بلافاصله دو نفردیگر هم از پشت درخت‌ها به سوی ما آمده و با تهدید چاقو ما را به پشت درخت‌ها كشاندند. آنها پس از بستن دست و پای من و شوهرم در مقابل دیدگان وی مرا مورد اذیت و آزار قرار دادند و از این صحنه‌های شنیع با گوشی موبایل فیلمبرداری كردند.این چهار مرد كه به افغانی‌ها شبیه بودند بعد از رسیدن به خواسته‌های شوم خود پول و طلا و جواهرات ما را برداشته و به سرعت از محل فرار كردند. چند دقیقه بعد چند عابر پیاده ما را مشاهده كرده و به كمكمان آمدند و پلیس را خبر كردند.

دستگیری منشا بلوتوث
ماموران ویژه پلیس بلافاصله دست به كار شده و به بررسی مناطقی در اطراف محل جرم پرداختند كه تبعه‌های افغانستان در آنجا سكونت داشتند. ماموران كه حدس می‌زدند مجرمین فیلم حادثه را بین دوستان خود منتشر كرده‌اند با بررسی بلوتوث‌های رد و بدل شده دریافتند صحنه اذیت و آزار به طرز وسیعی بین اهالی بلوتوث شده است.

آنها با بازجویی از چند تن از اهالی سرمنشا این بلوتوث یعنی دو نفر از متهمین به نام قادر و عصمت را دستگیر كردند.

با بازداشت این دو نفر و بازجویی از آنها دو نفر دیگر از متهمین به اسم حامد و حنیف نیز شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند. چند روز بعد ماموران پلیس پاسگاه نعمت آباد خبر دستگیری حامد را به پلیس آگاهی اعلام كردند اما تلاش ماموران برای دستگیری حنیف ناكام ماند و ماموران اطلاع پیدا كرده‌اند وی به نقطه‌ای نامعلوم در افغانستان گریخته است.

ترفند شیطانی در پوشش دریافت كمك
هر 3 متهم در جلسه بازجویی اتهام حمله به این زن و شوهر و اذیت و آزار زن را پذیرفته و اعتراف كردند كه در این كار شگرد داشته‌اند. آنها گفتند: از مدتی پیش نقشه این كار را كشیدیم و هر چند وقت یكبار در كنار جاده ایستاده و به بهانه گرفتن بنزین از مردم ماشین‌ها را متوقف می‌كردیم. قبل از حادثه اخیر كه به دستگیری مان منجر شد به 4 زن با این روش تجاوز كردیم و اموال آنها را با خود بردیم. متهمین اقرار كردند كه علاوه بر این موارد از ده‌ها نفر دیگر زورگیری كرده و اموال آنها را غارت كرده‌اند.

متهمین با قرار مجرمیت روانه شعبه 77 دادگاه كیفری شده و به طور غیر علنی مورد محاكمه قرار گرفتند. آنها در دادگاه هم اتهامات خود را پذیرفته ولی از قضات تخفیف خواستند. دادگاه نیز هر 3 متهم را مجرم شناخته و آنها را به خاطر تجاوز به عنف و زورگیری به اعدام، زندان و رد مال محكوم كرد. این حكم با اعتراض متهمین به دیوان عالی كشور ارسال شد ولی دیوان با رد اعتراض متهمان حكم مرگ آنها را تایید كرد.حكم صادره سرانجام پس از تایید نهایی دیروز برای اجرا روانه دادسرای جنایی تهران شد تا به احتمال قوی در آینده‌ای نزدیك سه متهم دستگیر شده به دارمجازات آویخته شوند.

گفتنی است پرونده متهم دیگر پرونده همچنان مفتوح و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


شال طاووس و قلب
شارژر همراه همه کاره

 سایت فوق العاده کسب درامد کلیکی...روی بنر کلیک کنید.
www.fit1.mihanblog.com-عکسها و اخبار داغ روز،

ادامه مطلباشتراک گزاریطبقه بندی: اخبار برگزیده،  حوادث، 
برچسب ها: خبر، خبر برگزیده، اخبار برگزیده، اخبار داع، خبر داغ، حوادث، اخبار داغ روز، خبر داغ روز،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 شهریور 1390 توسط majick .....